קורס בנושא צחוק ומודעות

 
קורס בנושא צחוק ומודעות
קורס בן 10 מפגשים אשר נותן כלים לחיים יותר שמחים ולשינוי אמיתי בחיים, הקורס כולל התנסות תרגול והטמעת הכלים ממפגש למפגש על מנת להפוך כל כלי וכלי לחלק מחיינו היום יומיים וללמוד להסתכל על החיים בהומור בשמחה ובצחוק והכי חשוב לחיות את  החיים במלואם.
למשל אחד הכלים אותם נלמד ונטמיע הוא הצחוק .
הצחוק הינו רפלקס אשר קיים אצל כל אדם, רק שעם התבגרותנו אנו
שוכחים שהוא קיים, ושוכחים איך וכמה זה טוב וחשוב להפעיל את הרפלקס הזה.

 

יוגה צחוק 1-12-2007 088
כאשר אנו צוחקים בסדנת צחוק באופן חד פעמי זה מצוין ,משחרר
ומרגיע אך עדיין אין זה פותח לגמרי את מחסומי הצחוק שקיימים בנו.
כאשר אנו צוחקים תקופה ממושכת על בסיס קבוע אנו בעצם הופכים את הצחוק לחלק מחיינו, אנו מטמיעים יכולת מולדת זו שנשכחה, חזרה בתוכנו. כך שהצחוק הופך להיות זמין, קליל אמיתי, משחרר טבעי במצבי לחץ, ומטבעו גורם לנו גם מלכתחילה להיות פחות לחוצים  ויותר אופטימיים..
 
הקורס מלמד את המשתתפים לצחוק יותר, להשתחרר, לקחת את החיים בהומור הלכה למעשה. להשתחרר מכבלים וממחסומים מיותרים פיזיים ומחשבתיים מקבעונות שקימיים בחיינו, מפחדים
ובכלל מכניס לחיים שמחה עילאית ואושר נצחי.
 

 

יוגה צחוק 1-12-2007 090
*נרכוש כלים  טבעיים להעצמה אישית- נלמד הלכה למעשה איך לצחוק, לנשום, לרקוד לכתוב, לעשות מדיטצייה ובכלל  איך להסתכל על הדברים בהומור, יותר בקלילות ולהנות מכל רגע ורגע .
נרכוש כלים נוספים להעצמה אישית, להיכרות עם עצמנו,  ונקבל כלים להעשרה אישית וחברתית.
שוב לדוגמא כלי הצחוק- נשאלתי באחת הסדנאות: "אבל איך את צוחקת ככה ? כמה שאני אנסה לצחוק ככה אני לא אצליח"
עניתי לאותה בחורה מקסימה – שאני בטוחה כי היא גם תצליח לצחוק ככה אם היא תעשה זאת על בסיס קבוע , אם היא תתאמן על כך, ומניסיון שלי, של בעלי, של בתי ושל עוד רבים שצוחקים איתי על בסיס קבוע הצחוק האמיתי הקולני, והמשוחרר יוצא החוצה ואנו מרשים לעצמנו להשתולל ולחוות את החוויה עד תום. כאשר אנו עושים זאת הרבה והופכים את הצחוק לחלק בלתי נפרד מאיתנו.
 

 

יוגה צחוק 1-12-2007 077
אופי הקורס: פרונטלי + מעשי – חוויתי
 
קהל היעד לקורס: בעיקר כל אדם הרוצה לשנות להכניס יותר צחוק שחרור  וחופש לחייו. ולמי שרוצה לחיות את החיים במלואם ולהינות מכל רגע ורגע .מטפלים בגישות שונות, הורים , מורים (כלי נהדר למורים), גננות ועוד.